Výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

Přijímací řízení pro školní rok 2024/2025 ještě neproběhlo.

Obecné informace k výsledkům přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení jsou zveřejněny na webu školy pod unikátním kódem přihlášky. Tento kód je tvořen dvojčíslím označujícím obor  a čtyřmístným číslem, unikátním kódem přihlášky.

Pokud vaše dítě bude přijato ke studiu v Základní umělecké škole V. Kaprálové Brno,  přijde vám v nejbližších dnech pokyn k zaplacení úplaty za vzdělání (školného) na mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce. Kontrolujte si prosím mailovou schránku, případně spamový koš, a pokud vám pokyn k úhradě nedojde do 14 dnů, kontaktujte nás na zuskapralove@gmail.com. Děkujeme.

Rozhodující pro konečné přijetí Vašeho dítěte ke studiu bude včasná platba školného. V opačném případě nabídneme místo dalším zájemcům v pořadí.

Pokud bude vaše dítě přijato, ale rozhodnete se, že nenastoupí, dejte nám prosím co nejdřív vědět na zuskapralove@gmail.com, abychom mohli oslovit náhradníky, děkujeme.

Jana Sapáková, ředitelka školy