kalendář

21.02. - Žákovský koncert / 18:00 Koncertní sál školy
22.02. - Okresní kolo soutěže ve hře na akordeon / 09:00 Koncertní sál školy
22.02. - Okresní kolo soutěže v komorní hře  / 09:00 ZUŠ Vídeňská
05.03. - Žákovský koncert / 18:00 Koncertní sál školy
11.03. - Oborový koncert klávesového oddělení / 18:00 Koncertní sál školy
12.03. - Koncerty pro MŠ / 09:15 Koncertní sál školy
13.03. - Koncerty pro MŠ  / 09:15 Koncertní sál školy
14.03. - Koncerty pro MŠ  / 09:15 Koncertní sál školy
14.03. - Kytarový koncert hostů z Konzervatoře Kroměříž / 17:00 Koncertní sál školy
20.03. - Krajské kolo soutěže ve sborovém zpěvu  ZUŠ Mikulov
20.03. - I. celobrněnský kytarový koncert / 18:00 ZUŠ Došlíkova, Brno
20.03. - Zájezd do Bratislavy  Bratislava
22.03. - Krajské kolo soutěže v komorní hře  / 09:00 Koncertní sál školy
25.03. - Společnost Bohuslava Martinů  / 19:00 Koncertní sál školy
26.03. - Žákovský koncert / 18:00 Koncertní sál školy
27.03. - IV. celobrněnský pěvecký koncert  / 18:00 Koncertní sál školy
28.03. - Koncert učitelů / 18:00 Koncertní sál školy
01.04. - Absolventský koncert žáků D. Kovářové, B. Jandové, A. Krausové a P. Borského / 18:00 Koncertní sál školy
03.04. - Oborový koncert dechového oddělení / 18:00 Koncertní sál školy
04.04. - Praguitarra classica / 18:00 Gymnázium J. Nerudy Praha
06.04. - SONO TO / 17:00 Sono centrum Brno
08.04. - Žákovský koncert / 18:00 Koncertní sál školy
09.04. - Fagotový podvečer / 18:00 Koncertní sál školy
13.04. - Kytarový seminář MgA. Ozrena Mutaka / 09:00 Koncertní sál školy
15.04. - Přijímací zkoušky HO, LDO / 14:00 Zuš Palackého tř. 70
18.04. - Velikonoční prázdniny 
19.04. - Státní svátek 
22.04. - Státní svátek 
23.04. - Absolventský kytarový koncert / 18:00 Mendelův refektář, Mendlovo náměstí 1a
24.04. - Přijímací zkoušky HO, LDO / 14:00 Zuš Palackého tř. 70
25.04. - Přijímací zkoušky VO, TO / 14:00 Zuš Palackého tř. 146
26.04. - Přijímací zkoušky VO, TO / 14:00 Zuš Palackého tř. 146
29.04. - Společnost Bohuslava Martinů  / 19:00 Koncertní sál školy
30.04. - Žákovský koncert / 18:00 Koncertní sál školy
01.05. - Státní svátek 
08.05. - Státní svátek 
13.05. - Žákovský koncert  / 18:00 Koncertní sál školy
15.05. - Absolventský koncert žáků M. Fišla / 18:00 Koncertní sál školy
16.05. - Absolventský koncert I. / 18:00 Koncertní sál školy
20.05. - Slavnostní jarní koncert / 18:00 Besední dům
21.05. - Absolventský koncert II. / 18:00 Koncertní sál školy
22.05. - Oborový koncert klavírního oddělení / 18:00 Koncertní sál školy
23.05. - Oborový koncert oddělení strunných nástrojů / 18:00 Koncertní sál školy
28.05. - Absolventský koncert žáků N. Čermákové a J. Boudjaoui / 18:00 Koncertní sál školy
29.05. - Absolventský koncert žáků M. Fišla / 18:00 Koncertní sál školy
30.05. - Absolventský koncert A. Janíčkové - housle a V. Buše - klarinet  / 18:00 Koncertní sál školy
31.05. - ZUŠ OPEN 2019 
03.06. - Postupové zkoušky 
11.06. - Žákovský koncert / 18:00 Koncertní sál školy
14.06. - Absolventský koncert / 18:00 Koncertní sál školy