Z výtvarného oboru

Výsledky výtvarné soutěže

Na výsledky výtvarné soutěže spolu s ukázkami jednotlivých prací se můžete podívat na této stránce, stručné výsledky jsou zveřejněny v dubnovém čísle školního časopisu. Všem účastníkům výtvarné soutěže gratulujeme za krásné návrhy plakátů!

Malí výtvarníci vystavují online

Zveme vás na online výstavu prací našich nejmladších výtvarníků ze třídy K. Kuklíkové. Práce vznikaly v období distanční výuky.

Dražba pro Fenix

Žáci výtvarného oboru M. Tomanová, T. Batelka, Š. Melichar  (ped. M. Brázdová) a K. Střížová (ped. K. H. Zachrle) přispěli svými obrázky do benefiční dražby pro ParaCENTRUM Fenix a jejich obrázky byly vybrány do finální kolekce pro dražbu.  Gratulujeme!

Dražba obrazů žáků a studentů základních, uměleckých a středních škol  bude probíhat  od 20.5. do 6.6. 2021.

T. Batelka – Modrý čtverec

Výtvarná soutěž Animág

Během distanční výuky vytvořilo několik žáků výtvarného oboru (ped. M. Brázdová) krátké animované filmy

a odeslali je do soutěže ANIMÁG v Kroměříži.

Ze 150 soutěžních snímků bylo vybráno 3 x 10 animací do finále,

z toho 3 z naší školy.

Jsou to filmy a autoři:

1. Dobrodružství pandy (Petra Buksová) – kategorie 6 -11 let

2. Koloběh života (Petr Horký) – kategorie 6 -11 let

3. Kaňka (Kryštof Hladík) – kategorie 11-15 let

Filmy našich žáků jste mohli  podpořit v diváckém hlasování do neděle 23.5. Děkujeme!