Domů

ho
to
vo
ldo

Květen, 2019

27Kvě18:0019:30Absolventský podvečer s akordeony18.00 / koncertní sál, účinkují absolventi H. Antlová, M. Chlebková, T. Taslerová, M. Válek.

28Kvě18:0019:30Absolventský koncert18.00 / koncertní sál

30Kvě18:0019:30Absolventský koncert žáků J. Tanečkové a M. Kříže18.00 / koncertní sál, hrají A. Janíčková (housle) a V. Buš (klarinet)

31Kvě14:3019:30ZUŠ OPEN 2019III. ročník celostátního happeningu ZUŠek, od 14,30 program na Dominikánském náměstí, v 17,30 vystoupí Mladí brněnští symfonikové, společný sbor "Proč bychom se netěšili"

31Kvě18:0019:30Absolventský koncert žáků M. Králíkové a T. Vorálka18.00 / koncertní sál, účinkují M. Lučanská, M. Dostálová a S. Heldesová

Hledáme ekonoma/ekonomku

Profesní životopisy zasílejte na adresu p.reditelka@gmail.com

Zkušenosti s prací v příspěvkové organizaci vítány.

Rozpis postupových zkoušek

Postupové zkoušky žáků hudebního oboru budou probíhat v týdnu od 3. 6. 2019

Zde budeme postupně zveřejňovat podrobný rozpis podle jednotlivých oborů. 

kytara zde

dechové nástroje zde

klavír zde

 

Výsledky talentových zkoušek

Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny pod osobním číslem dítěte nejpozději v pondělí 27. 5. 2019 ve 12.00. 

Výsledky školní výtvarné soutěže

Anežka Topinková           1. CENA

Polina Schevchenko        1. CENA

Alena Řezaninová            3. CENA

Iva Petrášová                    3. CENA

Kristýna Rychnovská       ČESTNÉ UZNÁNÍ

Anna Škárová                   ČESTNÉ UZNÁNÍ

Jindřiška Mikulášková     ČESTNÉ UZNÁNÍ

Všem soutěžícím děkujeme a gratulujeme!

Děti dětem – s akordeonem letem světem

Benefiční koncert pro Mary’s Meals – celosvětovou organizaci zavádějící jídlo do škol v nejchudších oblastech světa se uskuteční v pondělí 4. 6. 2019 v 18.00 v Křišťálovém sále Staré radnice, Brno Radnická 8. 

Účinkují současní a bývalí žáci ZUŠ V. Kaprálové Brno, finalisté národních i mezinárodních soutěží a držitelé řady ocenění ve hře na akordeon. 

Srdečně zveme!

VIVO – spolek rodičů a přátel ZUŠ V. Kaprálové Brno

Podporujeme žáky naší ZUŠ, více zde.

Úspěchy našich žáků

Naši žáci pod vedením  Petra Zámečníka výborně reprezentovali v ústředním kole soutěže ve hře na akordeon MŠMT v Plzni: Hana Antlová 1. cena, Tereza Taslerová 1. cena,  Adam Drápal 1. cena. Double accordion (Drápal, Sieberová) 1. cena, Jan Dlabáček 2. cenaVýsledková listina mladší žáci zde, starší žáci zde.


Sbor Vitulka získal v celostátním kole soutěžní přehlídky ve sborovém zpěvu MŠMT  3. 5. 2019 v Litomyšli zlaté pásmo v kategorii A2. Podívejte se na fotky a poslechněte si soutěžní skladbu Sing, sing.


V soutěži Salon filmových klapek zabodovaly žákyně z výtvarného ateliéru Kamily Hurník Zachrle. V kategorii 6-10 let Veronika Šťastná 2. cena, v kategorii 11-14 let Magdalena Trachtová 1. cena a ve stejné kategorii Barbora Jebáčková 4. cena. Vybrané studentské klapky budou k vidění v Galerii Vaňkovka (v prostoru rotundy – nedaleko fontány s krokodýlem) v termínu 28. 4. – 9. 5.


Na soutěži Pro Bohemia Ostrava získala v oboru zpěv  Kateřina Škárová 1. cenu a titul laureáta ve II.kategorii, Denis Rakus  1. cenu a titul laureáta v I.kategorii, Dominika Pivoňková 2. cenu v I. kategorii a Petr Feldmann ocenění poroty za vynikající klavírní doprovod.

V oboru klavír získala 1. cenu a titul laureáta v 1. kategorii Berenika Kučerová. 


Martin Bajer  získal na soutěži Pianoforte per Tutti 1. cenu ve 3. kategorii a zvláštní ocenění poroty za interpretační výkon.


Kateřina Škárová získala 1. cenu v celostátním kole XXIV. ročníku pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek v kategorii C2 a zvláštní ocenění za mimořádný výkon.


Všem soutěžícím žákům a jejich pedagogům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

ČASOPIS_duben 2019_titulka
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X