Úspěchy našich žáků

Berenika Kučerová

1. místo a titul laureáta

Pro Bohemia Ostrava 2019

1. kategorie oboru klavír

pedagogické vedení M. Fišl

Film “Když ožijí…”

2. místo

Juniorfilm 2019

Dvůr Králové nad Labem

žáci z multimediálního ateliéru M. Brázdové

Denis Rakus

1. místo a titul laureáta

Pro Bohemia Ostrava 2019

1. kategorie oboru zpěv

pedagogické vedení A. Feldmannová

Kateřina Škárová

1. místo a titul laureáta

Pro Bohemia Ostrava 2019

2. kategorie oboru zpěv

pedagogické vedení A. Feldmannová

Dominika Pivoňková

2. místo

Pro Bohemia Ostrava 2019

1. kategorie oboru zpěv

pedagogické vedení A. Feldmannová

Martin Bajer

1. místo

Pianoforte per Tutti Příbor

kategorie III.

pedagogické vedení M. Fišl

Sbor Vitulka

1. místo

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve sborovém zpěvu

kategorie A2

pedagogické vedení A. Feldmannová

Kateřina Škárová

1. místo

Celostátní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

kategorie C2

pedagogické vedení A. Feldmannová

Výsledky krajské soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů zde.

Výsledky krajské soutěže ZUŠ ve hře na akordeon zde.

Denis Rakus

2. místo

Interpretační soutěž Českého spolku dvouplátkových nástrojů

I. kategorie

pedagogické vedení P. Feldmann

Martin Bajer

2. místo

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus 2018

IV. kategorie

pedagogické vedení M. Fišl

Samuel Bína

3. místo

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus 2018

VI. kategorie

pedagogické vedení M. Fišl

Berenika Kučerová

zlaté pásmo

kategorie II.b

soutěžní přehlídka

“Mozart opět v Olomouci 2018”

pedagogické vedení M. Fišl

Tango Sexteto del Sur

zlaté pásmo

vítěz X. kategorie

Mezinárodní akordeonové dny Praha 2018

pedagogické vedení P. Zámečník

Ocenění žáci ve školním roce 2017 / 2018

Kryštof Bína

1. místo v Ústředním kole soutěže MŠMT

kategorie Sólový zpěv

pedagogické vedení P. Borský

 

Denis Rakus

1. místo v Ústředním kole soutěže MŠMT

kategorie Hra na fagot

pedagogické vedení P. Feldmann

Berenika Kučerová

1. místo

Mezinárodní klavírní soutěž Amadeus 2017

IV. kategorie

pedagogické vedení M. Fišl

TRIO

Kryštof Bína, František Foltýn, Adam Stašek

1. místo v Ústředním kole soutěže MŠMT

kategorie Komorní zpěv

pedagogické vedení P. Borský

Petr Matějka

1. místo v Ústředním kole soutěže MŠMT

kategorie Hra na fagot

pedagogické vedení P. Feldmann

Martin Klimeš

1. místo

Mezinárodní akordeonová soutěž Dunajská Streda 2017

pedagogické vedení P. Zámečník

DUO

Kateřina Škárová, Mariana Tůmová

1. místo v Ústředním kole soutěže MŠMT

kategorie Komorní zpěv

pedagogické vedení A. Feldmannová

Soubor AFRIKA

Terezie Braunerová, Kryštof Kubát, Daniel Pluskal, Jakub Štrouf

2. místo v Ústředním kole soutěže MŠMT

kategorie Hra na bicí nástroje

pedagogické vedení L. Krejčí

Gratulujeme!

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X