VIVO – spolek rodičů a přátel ZUŠ V. Kaprálové

VIVO – spolek rodičů a přátel ZUŠ V. Kaprálové Brno (dříve společnost přátel školy při ZUŠ V. Kaprálové) působí při škole od roku 1996. VIVO podporuje pořádání školních akcí a projektů, zkvalitňování výuky, motivaci žáků,  a snaží se, aby se škola dostala do širokého povědomí veřejnosti.

V letošním školním roce  spolek VIVO bude podporovat:

startovné na soutěžích – Amadeus Brno,  Virtuosi per musica di pianoforte, soutěže MŠMT a další,

dárky pro absolventy, květiny a občerstvení na větší koncerty,

pronájmy prostorů (Besední dům, divadlo Barka, Vánoční koncerty, výstavní prostory, divadlo Radost – taneční vystoupení)

opravy hudebních nástrojů – akordeony, klarinety, violoncella, kytary, saxofony atd.

další projekty podle aktuálních potřeb školy.

V minulém školním roce spolek VIVO přispěl:

Louskáček – společný projekt tanečního a výtvarného oboru (představení 1. a 2. prosince divadlo Barka), – nákup kostýmů a rekvizit pro představení,

startovné na soutěžích – Amadeus Brno, Takács–Competition, Virtuosi per musica di pianoforte, soutěže MŠMT a další,

dárky pro absolventy, květiny a občerstvení na větší koncerty,

pronájmy prostorů (Besední dům, divadlo Barka, Husův sbor – Vánoční koncerty, výstavní prostory, divadlo Radost – taneční vystoupení)

akce k 65. výročí školy (jaro 2023)

opravy hudebních nástrojů – klarinety, violoncella, kytary, saxofony atd.

další projekty podle aktuálních potřeb školy.

květiny a občerstvení pro žáky na velkých koncertech, dárky pro absolventy (květiny, pitné láhve tritan)

taneční kostýmy a pomůcky žáků TO na soutěžní vystoupení,

dárky pro soutěžící ve školních kolech soutěží MŠMT (přívěsky houslové  klíče)

Atd.

Děkujeme za vaši podporu!

Spolek finančně přispívá na:

+  pronájmy koncertních sálů a divadel žákům hudebního, tanečního oboru a LDO

+  pronájmy prostorů pro vernisáže a výstavy žáků výtvarného oboru

+  dárky pro absolventy

+  opravy nástrojů

+  nákup spotřebních materiálů žákům výtvarného oboru

+  startovné žákům, kteří reprezentují školu na národních i mezinárodních soutěžích

+  květiny pro účinkující na absolventských a slavnostních koncertech

TO barka
opravy nastroju 1
DSC_0009

Finanční prostředky, které spolek VIVO získává právě od Vás, rodičů a přátel školy, jsou použity výhradně pro děti navštěvující naši školu. A proto Vás i ve stávajícím školním roce prosíme o spolupráci a finanční podporu našich aktivit. Budeme Vám vděční za dar v jakékoli výši. Těm z Vás, kteří by chtěli uplatnit dar pro spolek VIVO ke snížení základu daně, na požádání rádi vystavíme potvrzení o přijetí finančního daru.

Váš dobrovolný finanční příspěvek můžete předat třídnímu učiteli Vašeho dítěte nebo na transparentní účet spolku VIVO: 2900316165/2010  (Fio banka)

Rodiče žáků, kteří mají půjčený hudební nástroj ze školy, žádáme navíc o příspěvek na opravy nástrojů podle pokynů třídního učitele.

Děkujeme za vaši ochotu a štědrost a těšíme se na spolupráci s Vámi v tomto školním roce.

Za spolek VIVO a jeho výbor:

Markéta Šmerdová, předsedkyně

smerdovamar@gmail.com